Visas preču kategorijas
-40%
.jpg)
REMS akumulators 22 V 2 x 9,0 Ah + 290 W lādētājs
-40%929.50€1537.60€
Bez PVN 749.60€
Zemākā cena pēdējās 30 dienās 907.02€
Maksā 3 vienādās daļās ar 0% procentiem
3 x 309.83 €
Daudzumi noliktavā
Toolnest noliktava: 0 gab.
Piegādātāja noliktava: pēc pasūtījuma
Piegādes laiks: 3-5 darba dienas
Preces kods: 571594R220
Daudzums:
Daudzumi noliktavā
Toolnest noliktava: 0 gab.
Piegādātāja noliktava: pēc pasūtījuma
Piegādes laiks: 3-5 darba dienas
Preces kods: 571594R220
Produkta info
- Zīmols
- REMS
- Preces kods
- 571594R220
- EAN
- 4039976255004
Bezmaksas piegāde no 150 €
Oficiālais Rems izplatītājs
- 100% oriģinālie produkti
- Ražotāja garantija un serviss
- Profesionāla konsultācija
Akumulators 22 V 9,0 Ah
| Akumulatora ietilpība | 9.0 Ah |
| Akumulatora modelis / produkta kods | 571583 R22 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatoru sistēma | REMS 22V |
| Spriegums | 22 V |
Ātrais lādētājs 290 W
| Uzlādes slotu skaits | 1 gab. |
| Savietojamais akumulatora spriegums | 22 V |
| Barošanas veids | tīkla strāva |
Papildu informācija
Pakāpenisks krāsainu gaismas diožu uzlādes indikators
Nav maksimālās akumulatora slodzes atmiņas efekta
Darba temperatūras diapazons –10 līdz +60 °C
Ātrais lādētājs 290W īsākam uzlādes laikam