Visas preču kategorijas
-12%
.jpg)
REMS akumulators 22 V 2 x 4,4 Ah + 90 W lādētājs
-12%876.23€995.72€
Bez PVN 706.64€
Zemākā cena pēdējās 30 dienās 855.04€
Maksā 3 vienādās daļās ar 0% procentiem
3 x 292.08 €
Daudzumi noliktavā
Toolnest noliktava: 0 gab.
Piegādātāja noliktava: pēc pasūtījuma
Piegādes laiks: 3-5 darba dienas
Preces kods: 571595R220
Daudzums:
Daudzumi noliktavā
Toolnest noliktava: 0 gab.
Piegādātāja noliktava: pēc pasūtījuma
Piegādes laiks: 3-5 darba dienas
Preces kods: 571595R220
Produkta info
- Zīmols
- REMS
- Preces kods
- 571595R220
- EAN
- 4039976277822
- CN kods
- 85076000
Bezmaksas piegāde no 150 €
Oficiālais Rems izplatītājs
- 100% oriģinālie produkti
- Ražotāja garantija un serviss
- Profesionāla konsultācija
Akumulators 22 V 4,4 Ah
| Akumulatora ietilpība | 4.4 Ah |
| Akumulatora modelis / produkta kods | 571581 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatoru sistēma | REMS 22V |
| Spriegums | 22 V |
Ātrais lādētājs 90 W
| Uzlādes slotu skaits | 1 gab. |
| Savietojamais akumulatora spriegums | 22 V |
| Barošanas veids | tīkla strāva |
Papildu informācija
Pakāpenisks uzlādes indikators ar krāsu gaismas diodi
Nav maksimālās akumulatora slodzes atmiņas efekta
Darba temperatūras diapazons –10 līdz +60 °C
Ātrais lādētājs