Visas preču kategorijas
-46%
.jpg)
REMS akumulators 22 V 1 x 2,5 Ah + 1 x 5,0 Ah + 90 W lādētājs
-46%470.10€871.72€
Bez PVN 379.11€
Zemākā cena pēdējās 30 dienās 458.73€
Maksā 3 vienādās daļās ar 0% procentiem
3 x 156.70 €
Daudzumi noliktavā
Toolnest noliktava: 0 gab.
Piegādātāja noliktava: pēc pasūtījuma
Piegādes laiks: 3-5 darba dienas
Preces kods: 571059r220
Daudzums:
Daudzumi noliktavā
Toolnest noliktava: 0 gab.
Piegādātāja noliktava: pēc pasūtījuma
Piegādes laiks: 3-5 darba dienas
Preces kods: 571059r220
Produkta info
- Zīmols
- REMS
- Preces kods
- 571059r220
- EAN
- 4039976342452
- CN kods
- 85076000
Bezmaksas piegāde no 150 €
Oficiālais Rems izplatītājs
- 100% oriģinālie produkti
- Ražotāja garantija un serviss
- Profesionāla konsultācija
Akumulators 22 V 2,5 Ah
| Akumulatora ietilpība | 2.5 Ah |
| Akumulatora modelis / produkta kods | 571571 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatoru sistēma | REMS 22V |
| Spriegums | 22 V |
Akumulators 22 V 5,0 Ah
| Akumulatora ietilpība | 5.0 Ah |
| Akumulatora modelis / produkta kods | 571581R22 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatoru sistēma | REMS 22V |
| Spriegums | 22 V |
Ātrais lādētājs 90 W
| Uzlādes slotu skaits | 1 gab. |
| Savietojamais akumulatora spriegums | 22 V |
| Barošanas veids | tīkla strāva |
Papildu informācija
Pakāpenisks krāsainu gaismas diožu uzlādes indikators
Nav maksimālās akumulatora slodzes atmiņas efekta
Darba temperatūras diapazons –10 līdz +60 °C