.jpg)
Milwaukee akumulators MXF XC608 8,0 Ah 2 gab. + SC lādētājs
Daudzumi noliktavā
Preces kods: 4933493548
Daudzumi noliktavā
Preces kods: 4933493548
Produkta info
- Zīmols
- Milwaukee
- Preces kods
- 4933493548
- EAN
- 4058546484194
- Izcelsmes valsts
- Ķīna
- CN kods
- 85076000
Oficiālais Milwaukee izplatītājs
- 100% oriģinālie produkti
- Ražotāja garantija un serviss
- Profesionāla konsultācija
Akumulators MXF XC608 8,0 Ah
| Akumulatora ietilpība | 8.0 Ah |
| Akumulatora modelis / produkta kods | MXF XC608 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatoru sistēma | Milwaukee MX FUEL |
| Spriegums | 72 V |
| Produkta svars | 4,5 kg |
Lādētājs MXF SC
| Bluetooth savienojums | jā |
| Uzlādes slotu skaits | 1 gab. |
| Uzlādes strāva | 4,5 A |
| Savietojamais akumulatora spriegums | 72 V |
| Produkta svars | 8.9 kg |
Papildu informācija
Uzlādes laiks (3,0 / 6,0 / 8,0 / 12,0 Ah): 45 / 65 min
33% vairāk darba laika nekā MXF XC406 akumulatoram vieglākā konstrukcijā
COOL-CYCLE™ aktīvā dzesēšanas sistēma nodrošina ātru dzesēšanu, kas samazina dīkstāves
REDLITHIUM™FORGE™ nodrošina vislielāko jaudu, ātrāko uzlādi un ilgāko kalpošanas laiku akumulatoru ietvaros REDLITHIUM™
Labākā aizsardzība pret darba vietas, laika apstākļu un vides apstākļiem
45 min uzlāde ar MX FUEL™ superlādētāju
Rīku izsekošanas un drošības risinājums ONE-KEY™ nodrošina jūs ar bezmaksas mākoņpakalpojumu rīku izsekošanas tīklu un inventāra pārvaldības platformu. Turklāt ONE-KEY™ ļauj izmantot attālinātās bloķēšanas funkciju.
Visilgākais kalpošanas laiks, kas nodrošina visvairāk uzlādes un labāko veiktspēju visa lietošanas laikā
Atjaunināts ventilācijas dizains maksimālai gaisa plūsmai no COOL-CYCLE™ spējīgiem lādētājiem
Pilnīga MX FUEL™ sistēmas saderība
5x gumijas pārklājumi trieciena zonās maksimālai aizsardzībai
Uzlabots roktura dizains ērtai pārnēsāšanai