.jpg)
Milwaukee akumulators MXF XC608 8,0 Ah 2 gab. + FC lādētājs
Daudzumi noliktavā
Preces kods: 4932500037
Daudzumi noliktavā
Preces kods: 4932500037
Produkta info
- Zīmols
- Milwaukee
- Preces kods
- 4932500037
- EAN
- 4058546572013
Oficiālais Milwaukee izplatītājs
- 100% oriģinālie produkti
- Ražotāja garantija un serviss
- Profesionāla konsultācija
Akumulators MXF XC608 8,0 Ah
| Akumulatora ietilpība | 8.0 Ah |
| Akumulatora modelis / produkta kods | MXF XC608 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatoru sistēma | Milwaukee MX FUEL |
| Spriegums | 72 V |
Lādētājs MXF FC
| Inteliģenta uzlādes kontrole | jā |
| Dzesēšanas ventilators | jā |
| Uzlādes laiks 2,0 Ah akumulatoram (80%) | 65 min |
| Uzlādes laiks 3,0 Ah akumulatoram | 45 min |
| Uzlādes laiks 3,0 Ah akumulatoram (80%) | 45 min |
| Uzlādes laiks 6,0 Ah akumulatoram | 65 min |
| Uzlādes laiks 6,0 Ah akumulatoram (80%) | 65 min |
| Uzlādes laiks 8,0 Ah akumulatoram | 100 min |
| Uzlādes laiks XGT 8,0 Ah akumulatoram | 100 min |
| Uzlādes slotu skaits | 1 gab. |
| Uzlādes strāva | 12 A |
| Savietojamais akumulatora spriegums | 72 V |
| Produkta svars | 2,33 kg |
Papildu informācija
XC608 akumulators
33% vairāk darba laika nekā MXF XC406 akumulators vieglākā konstrukcijā
COOL-CYCLE™ aktīvā dzesēšanas sistēma nodrošina ātru dzesēšanu, kas samazina dīkstāves
REDLITHIUM™FORGE™ nodrošina vislielāko jaudu, ātrāko uzlādi un ilgāko kalpošanas laiku akumulatoru ietvaros REDLITHIUM™
Labākā aizsardzība pret darba vietas, laikapstākļu un vides apstākļiem
Instrumentu izsekošanas un drošības risinājums ONE-KEY™ nodrošina jūs ar bezmaksas mākoņpakalpojumu instrumentu izsekošanas tīklu un inventāra pārvaldības platformu. Turklāt ONE-KEY™ ļauj izmantot attālinātas bloķēšanas funkciju.
Visilgākais kalpošanas laiks, kas nodrošina visvairāk uzlādes un labāko veiktspēju visa lietošanas laikā
Atjaunināts ventilācijas dizains maksimālai gaisa plūsmai no COOL-CYCLE™ spējīgiem lādētājiem
Pilnīga MX FUEL™ sistēmas saderība
5x gumijas pārklājumi trieciena zonās maksimālai aizsardzībai
Uzlabots roktura dizains ērtai pārnēsāšanai
FC lādētājs
Uzlādē MX FUEL™ 8,0 Ah akumulatoru pilnībā mazāk nekā 65 minūtēs.
COOL-CYCLE™: aktīvā dzesēšanas sistēma nodrošina ātru dzesēšanu un samazina gaidīšanas laiku. Aktīvā dzesēšana darbojas ar funkciju COOL-CYCLE™ atbalstošiem akumulatoriem
Elektronikas sistēma REDLINK™: optimālai veiktspējai un ilgākam darba laikam lādētājs apmainās ar datiem ar akumulatoru
Pilnībā saderīgs ar visiem MX FUEL™ akumulatoriem
Viegls un, pateicoties salokāmajam rokturim, viegli pārvietojams
Uzlādē MX FUEL™ 12,0 Ah akumulatoru 100 minūtēs un MX FUEL™ 6,0 Ah akumulatoru 45 minūtēs.