Visas preču kategorijas
-21%

Milwaukee akumulators M18 HB3 2 x 3,0 Ah + M12 18 FC lādētājs
308.31€
Bez PVN 248.64€
Zemākā cena pēdējās 30 dienās 308.31€
Maksā 3 vienādās daļās ar 0% procentiem
3 x 102.77 €
Daudzumi noliktavā
Toolnest noliktava: 0 gab.
Piegādātāja noliktava: pēc pasūtījuma
Piegādes laiks: 6-8 darba dienas
Preces kods: 4933471071
Daudzums:
Daudzumi noliktavā
Toolnest noliktava: 0 gab.
Piegādātāja noliktava: pēc pasūtījuma
Piegādes laiks: 6-8 darba dienas
Preces kods: 4933471071
Produkta info
- Zīmols
- Milwaukee
- Preces kods
- 4933471071
- EAN
- 4058546286996
- Izcelsmes valsts
- Ķīna
- CN kods
- 85076000
Bezmaksas piegāde no 150 €
Oficiālais Milwaukee izplatītājs
- 100% oriģinālie produkti
- Ražotāja garantija un serviss
- Profesionāla konsultācija
Akumulators M18 HB3 High Output 3,0 Ah
| Akumulatora ietilpība | 3.0 Ah |
| Akumulatora modelis / produkta kods | M18 HB3 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatoru sistēma | Milwaukee M18 |
| Spriegums | 18 V |
| Produkta svars | 0,7 kg |
Ātrais lādētājs M12-18 FC
| Akumulatoru sistēma | Milwaukee M18 |
| Elektroniskā temperatūras kontrole | jā |
| Dzesēšanas ventilators | jā |
| Uzlādes laiks M12 2,0 Ah akumulatoram | 28 min |
| Uzlādes laiks M12 4,0 Ah akumulatoram | 57 min |
| Uzlādes laiks M18 2,0 Ah akumulatoram | 26 min |
| Uzlādes laiks M18 4,0 Ah akumulatoram | 47 min |
| Uzlādes laiks M18 5,0 Ah akumulatoram | 59 min |
| Uzlādes slotu skaits | 1 gab. |
| Piemērots montāžai pie sienas | jā |
| Savietojamais akumulatora spriegums | 12;18 V |
Piederumi
Piederumi nav atrasti
Šim produktam nav atrasti ieteicamie piederumi.