.jpg)
Milwaukee akumulators M18 FB12 12 Ah 2 gab. + M18 DBSC lādētājs
Daudzumi noliktavā
Preces kods: 4933498614
Daudzumi noliktavā
Preces kods: 4933498614
Produkta info
- Zīmols
- Milwaukee
- Preces kods
- 4933498614
- EAN
- 4058546524838
Oficiālais Milwaukee izplatītājs
- 100% oriģinālie produkti
- Ražotāja garantija un serviss
- Profesionāla konsultācija
Akumulators M18 FB12
| Akumulatora ietilpība | 12.0 Ah |
| Akumulatora modelis / produkta kods | M18 FB12 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatoru sistēma | Milwaukee M18 |
| Spriegums | 18 V |
| Produkta svars | 1,51 kg |
Ātrais lādētājs M18 DBSC
| Akumulatoru sistēma | Milwaukee M18 |
| Inteliģenta uzlādes kontrole | jā |
| Dzesēšanas ventilators | jā |
| Uzlādes laiks 2,0 Ah akumulatoram | 27 min |
| Uzlādes laiks 3,0 Ah akumulatoram | 35 min |
| Uzlādes laiks 4,0 Ah akumulatoram | 52 min |
| Uzlādes laiks M18 12,0 Ah akumulatoram | 60 min |
| Uzlādes laiks M18 6,0 Ah akumulatoram | 25 min |
| Uzlādes slotu skaits | 2 gab. |
| Uzlādes strāva | 18 A |
| Vienlaicīgi uzlādējamo akumulatoru slotu skaits | 2 |
| Piemērots montāžai pie sienas | jā |
| Savietojamais akumulatora spriegums | 18 V |
| Ieteicamā darba temperatūra | 4-40.5 °C |
| Barošanas veids | tīkla barošana |
| Produkta svars | 2.98 kg |
Papildu informācija
Akumulators M18 FB12
Uzlādes laiks ar M18 DBSC lādētāju: 45 min
Uzlādes laiks ar M12-18 FC lādētāju: 130 min
Nodrošina līdz pat 50% vairāk enerģijas nekā M18™ HIGH OUTPUT™ 12,0 Ah akumulators
35 minūtes superuzlāde līdz 80% ar M18™ divkāršo superlādētāju, 45 minūtes pilnai uzlādei
COOL-CYCLE™: aktīvā dzesēšanas sistēma var nodrošināt ātru dzesēšanu, kas samazina dīkstāves
REDLITHIUM™ FORGE™ nodrošina vislielāko jaudu, ātrāko uzlādi un ilgāko kalpošanas laiku REDLITHIUM™ vidū
Visilgākais kalpošanas laiks, kas ļauj veikt visvairāk uzlādes un nodrošina vislabāko veiktspēju visa akumulatora darbības laikā, kā arī nodrošina vislabāko aizsardzību pret darba vietas, laikapstākļu un vides apstākļiem
Pagarināts darbības laiks lielas slodzes gadījumā
Izturīgs korpuss, kas paredzēts lielākai aizsardzībai pret eļļām, šķīdinātājiem un taukiem
Uzlabots borta degvielas mērītājs, kas ir salasāms arī tiešā saules gaismā
REDLINK™ inteliģence: mūsu akumulatoru ķēdes nodrošina optimālu veiktspēju un aizsardzību pret pārslodzi, izmantojot visu sistēmu komunikāciju starp instrumentu, akumulatoru un lādētāju
Savietojams ar visiem M18™ sērijas instrumentiem
Ātrais lādētājs M18 DBSC
Akumulatora uzlādes laiks 6,0 Ah Forge / 12,0 Ah / 8,0 Ah / 5,0 Ah: 25 / 60 / 45 / 60 min
Nodrošina līdz pat 6x ātrāku uzlādi līdz 80%, lai palielinātu produktivitāti.
15 minūšu superuzlāde ar akumulatoru M18™REDLITHIUM™FORGE™6.0 Ah līdz 80%.
Adaptīvā uzlādes sadale nodrošina vienlaicīgu vairāku akumulatoru uzlādi, lai palielinātu produktivitāti.
REDLINK™ inteliģence, lādētājs sazinās ar akumulatoru, lai nodrošinātu optimālu uzlādes ātrumu un veiktspēju.
Vienlaicīgi uzlādē M18™divus akumulatorus.
Savietojams ar visiem M18™ akumulatoriem.
Piestiprināšana aizmugurē nodrošina daudzpusīgu orientāciju.
COOL-CYCLE™, aktīvā dzesēšanas sistēma nodrošina ātru dzesēšanu, kas samazina dīkstāves. Aktīvā dzesēšanas funkcija darbojas ar akumulatoriem, kuriem ir COOL-CYCLE™ spēja.
Piederumi
Piederumi nav atrasti
Šim produktam nav atrasti ieteicamie piederumi.