.jpg)
Milwaukee akumulators M18 FB12 12 Ah 2 gab. + M12-18 FC lādētājs
Daudzumi noliktavā
Preces kods: 4933498610
Daudzumi noliktavā
Preces kods: 4933498610
Produkta info
- Zīmols
- Milwaukee
- Preces kods
- 4933498610
- EAN
- 4058546524791
Oficiālais Milwaukee izplatītājs
- 100% oriģinālie produkti
- Ražotāja garantija un serviss
- Profesionāla konsultācija
Akumulators M18 FB12
| Akumulatora ietilpība | 12.0 Ah |
| Akumulatora modelis / produkta kods | M18 FB12 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatoru sistēma | Milwaukee M18 |
| Spriegums | 18 V |
| Produkta svars | 1,51 kg |
Ātrais lādētājs M12-18 FC
| Akumulatoru sistēma | Milwaukee M18 |
| Elektroniskā temperatūras kontrole | jā |
| Dzesēšanas ventilators | jā |
| Uzlādes laiks M12 2,0 Ah akumulatoram | 28 min |
| Uzlādes laiks M12 4,0 Ah akumulatoram | 57 min |
| Uzlādes laiks M18 2,0 Ah akumulatoram | 26 min |
| Uzlādes laiks M18 4,0 Ah akumulatoram | 47 min |
| Uzlādes laiks M18 5,0 Ah akumulatoram | 59 min |
| Uzlādes slotu skaits | 1 gab. |
| Piemērots montāžai pie sienas | jā |
| Savietojamais akumulatora spriegums | 12;18 V |
Papildu informācija
Akumulators M18 FB12
Uzlādes laiks ar M18 DBSC lādētāju: 45 min
Uzlādes laiks ar M12-18 FC lādētāju: 130 min
Nodrošina līdz pat 50% vairāk enerģijas nekā M18™ HIGH OUTPUT™ 12,0 Ah akumulators
35 minūtes superuzlāde līdz 80% ar M18™ divkāršo superlādētāju, 45 minūtes pilnai uzlādei
COOL-CYCLE™: aktīvā dzesēšanas sistēma var nodrošināt ātru dzesēšanu, kas samazina dīkstāves
REDLITHIUM™ FORGE™ nodrošina vislielāko jaudu, ātrāko uzlādi un ilgāko kalpošanas laiku REDLITHIUM™ vidū
Visilgākais kalpošanas laiks, kas ļauj veikt visvairāk uzlādes un nodrošina vislabāko veiktspēju visa akumulatora darbības laikā, kā arī nodrošina vislabāko aizsardzību pret darba vietas, laika un vides apstākļiem
Pagarināts darbības laiks lielas slodzes gadījumā
Izturīgs korpuss, kas paredzēts lielākai aizsardzībai pret eļļām, šķīdinātājiem un taukiem
Uzlabots borta degvielas mērītājs, kas ir salasāms arī tiešā saules gaismā
REDLINK™ inteliģence: mūsu akumulatoru ķēdes nodrošina optimālu veiktspēju un aizsardzību pret pārslodzi, izmantojot visu sistēmu komunikāciju starp instrumentu, akumulatoru un lādētāju
Savietojams ar visiem M18™ sērijas instrumentiem
Ātrais lādētājs M12-18 FC
Lādētājs visiem M12 - M18 sērijas akumulatoriem.
Vieta, kur uzlādēt gan M12, gan M14/M18 akumulatorus kopā. Otrā akumulatora uzlāde sākas tad, kad pirmais ir pabeidzis.
Elektroniskā temperatūras kontrole pagarina akumulatora kalpošanas laiku, ļaujot uzlādēt tikai optimālā temperatūrā.
M12™ REDLITHIUM-ION™ akumulatoru uzlādes laiks
2.0 Ah / 4.0 Ah akumulatori uzlādējas 28 min / 57 min vai mazāk
M18™ REDLITHIUM-ION™ akumulatoru uzlādes laiks
2.0 Ah / 4.0 Ah / 5.0 Ah akumulatori uzlādējas 26 min / 47 min / 59 min vai mazāk
Piederumi
Piederumi nav atrasti
Šim produktam nav atrasti ieteicamie piederumi.