.jpg)
Milwaukee akumulators M18 B5-CR 2 x 5,0 Ah + M12-18 FC lādētājs
Daudzumi noliktavā
Preces kods: 4932479831
Daudzumi noliktavā
Preces kods: 4932479831
Produkta info
- Zīmols
- Milwaukee
- Preces kods
- 4932479831
- EAN
- 4058546376253
- Izcelsmes valsts
- Ķīna
- CN kods
- 85076000
Oficiālais Milwaukee izplatītājs
- 100% oriģinālie produkti
- Ražotāja garantija un serviss
- Profesionāla konsultācija
Akumulators M18 B5-CR 5,0 Ah
| Akumulatora ietilpība | 5.0 Ah |
| Akumulatora modelis / produkta kods | M18 B5-CR |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatoru sistēma | Milwaukee M18 |
| Spriegums | 18 V |
| Produkta svars | 0,7 kg |
Ātrais lādētājs M12-18 FC
| Akumulatoru sistēma | Milwaukee M12;Milwaukee M18 |
| Elektroniskā temperatūras kontrole | jā |
| Dzesēšanas ventilators | jā |
| Uzlādes laiks M12 2,0 Ah akumulatoram | 28 min |
| Uzlādes laiks M12 4,0 Ah akumulatoram | 57 min |
| Uzlādes laiks M18 2,0 Ah akumulatoram | 26 min |
| Uzlādes laiks M18 4,0 Ah akumulatoram | 47 min |
| Uzlādes laiks M18 5,0 Ah akumulatoram | 59 min |
| Uzlādes slotu skaits | 1 gab. |
| Piemērots montāžai pie sienas | jā |
| Savietojamais akumulatora spriegums | 12;18 V |
Papildu informācija
Jauns akumulatora korpusa materiāls nodrošina lielāku aizsardzību pret eļļām, šķīdinātājiem un taukiem
Jauns izturīgs akumulatora korpuss pagarina produkta kalpošanas laiku un nodrošina ķīmisko izturību pret eļļām un šķidrumiem
Salīdzinot ar citām litija jonu tehnoloģijām un/vai iepriekšējo MILWAUKEE® akumulatoru tehnoloģiju, nodrošina līdz pat 2,5 reizēm ilgāku darbības laiku, līdz pat 20% lielāku jaudu. (Rezultāti ir atkarīgi no instrumenta un pielietojuma)
REDLITHIUM™ aizsardzība ar REDLINK™ digitālo pārslodzes aizsardzību
Individuāla akumulatora elementu uzraudzība optimizē instrumenta darbības laiku un nodrošina akumulatora ilgstošu izturību
Izturīga metāla rāmja akumulatora konstrukcija ar triecienu absorbējošiem separatoriem, kas novērš akumulatora atteici pārmērīgas vibrācijas vai krišanas dēļ
Ūdens aizsardzība novada ūdeni prom no elektronikas un no akumulatora
Akumulatoru var izmantot ekstremālās temperatūrās līdz -20°C, neietekmējot darbības laiku un lietošanas laiku
Uzlādes indikators palīdz lietotājam maksimāli palielināt akumulatora darbības laiku
Piederumi
Piederumi nav atrasti
Šim produktam nav atrasti ieteicamie piederumi.