Visas preču kategorijas
-20%
.jpg)
Makita XGT komplekts 40 V 2 x BL4080F + DC40RB lādētājs + MakPac nr 3
-20%855.10€1068.88€
Bez PVN 689.60€
Zemākā cena pēdējās 30 dienās 834.42€
Maksā 3 vienādās daļās ar 0% procentiem
3 x 285.03 €
Daudzumi noliktavā
Toolnest noliktava: 0 gab.
Piegādātāja noliktava: pēc pasūtījuma
Piegādes laiks: 7-13 darba dienas
Preces kods: 191Y97-1
Daudzums:
Daudzumi noliktavā
Toolnest noliktava: 0 gab.
Piegādātāja noliktava: pēc pasūtījuma
Piegādes laiks: 7-13 darba dienas
Preces kods: 191Y97-1
Produkta info
- Zīmols
- Makita
- Preces kods
- 191Y97-1
- EAN
- 088381591379
- Izcelsmes valsts
- Ķīna
- CN kods
- 8507600090
Bezmaksas piegāde no 150 €
Oficiālais Makita izplatītājs
- 100% oriģinālie produkti
- Ražotāja garantija un serviss
- Profesionāla konsultācija
Akumulators BL4080F 8,0 Ah
| Akumulatora ietilpība | 8.0 Ah |
| Akumulatora modelis / produkta kods | BL4080F |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatoru sistēma | Makita XGT |
| Enerģijas ietilpība | 288 Wh |
| Spriegums | 40 V |
| Produkta svars | 1,9 kg |
Lādētājs DC40RB
| Akumulatoru sistēma | Makita XGT |
| Elektroniskā temperatūras kontrole | jā |
| Inteliģenta uzlādes kontrole | jā |
| Dzesēšanas ventilators | jā |
| Uzlādes laiks 2,0 Ah akumulatoram (80%) | 27 min |
| Uzlādes laiks XGT 2,0 Ah akumulatoram | 22 min |
| Uzlādes laiks XGT 2,5 Ah akumulatoram | 28 min |
| Uzlādes laiks XGT 4,0 Ah akumulatoram | 45 min |
| Uzlādes laiks XGT 5,0 Ah akumulatoram | 50 min |
| Uzlādes slotu skaits | 2 gab. |
| Uzlādes līmeņa indikators | jā |
| Optimizēta uzlādes kontrole (spriegums, strāva, temperatūra) | jā |
| Savietojamais akumulatora spriegums | 40 V |
| Barošanas veids | tīkla adapteris |
| Produkta svars | 2.0 kg |
| Instrumenta augstums | 100 mm |
| Instrumenta platums | 176 mm |
| Instrumenta garums | 353 mm |
Papildu informācija
Ērts Power Pack XGT® 40Vmax akumulatora instrumentiem
Makpac koferis satur divus 8,0 Ah Li-ion akumulatorus, kas ir aprīkoti ar akumulatora līmeņa indikatoru un dubulto ātrgaitas lādētāju
8,0 Ah akumulatora uzlādes laiks aptuveni 76 minūtes
Piederumi
Piederumi nav atrasti
Šim produktam nav atrasti ieteicamie piederumi.