Visas preču kategorijas
-25%
.jpg)
Makita komplekts 18 V, 4 x BL1860, DC18RC, MAKPAC
-25%531.22€708.29€
Bez PVN 428.40€
Zemākā cena pēdējās 30 dienās 518.37€
Maksā 3 vienādās daļās ar 0% procentiem
3 x 177.07 €
Daudzumi noliktavā
Toolnest noliktava: 0 gab.
Piegādātāja noliktava: pēc pasūtījuma
Piegādes laiks: 7-13 darba dienas
Preces kods: 198140-7
Daudzums:
Daudzumi noliktavā
Toolnest noliktava: 0 gab.
Piegādātāja noliktava: pēc pasūtījuma
Piegādes laiks: 7-13 darba dienas
Preces kods: 198140-7
Produkta info
- Zīmols
- Makita
- Preces kods
- 198140-7
- EAN
- 088381474382
- Izcelsmes valsts
- Ķīna
- CN kods
- 85076000
Bezmaksas piegāde no 150 €
Oficiālais Makita izplatītājs
- 100% oriģinālie produkti
- Ražotāja garantija un serviss
- Profesionāla konsultācija
Akumulators BL1860 6,0 Ah
| Akumulatora ietilpība | 6.0 Ah |
| Akumulatora modelis / produkta kods | BL1860 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatoru sistēma | Makita LXT |
| Spriegums | 18 V |
| Produkta svars | 0,60 kg |
DC18RC ātrais lādētājs
| Akumulatora aizsardzības sistēma | jā |
| Inteliģenta uzlādes kontrole | jā |
| Dzesēšanas ventilators | jā |
| Uzlādes laiks 1,3 Ah akumulatoram | 15 min |
| Uzlādes laiks 2,0 Ah akumulatoram | 24 min |
| Uzlādes laiks 3,0 Ah akumulatoram | 22 min |
| Uzlādes laiks 4,0 Ah akumulatoram | 36 min |
| Uzlādes laiks 5,0 Ah akumulatoram | 45 min |
| Uzlādes laiks 6,0 Ah akumulatoram | 55 min |
| Uzlādes slotu skaits | 1 gab. |
| Uzlādes līmeņa indikators | jā |
| Optimizēta uzlādes kontrole (spriegums, strāva, temperatūra) | jā |
| Piemērots montāžai pie sienas | nē |
| Savietojamais akumulatora spriegums | 18 V |
| Produkta svars | 0.75 kg |
| Instrumenta augstums | 84 mm |
| Instrumenta platums | 190 mm |
| Instrumenta garums | 156 mm |
Piederumi
Piederumi nav atrasti
Šim produktam nav atrasti ieteicamie piederumi.