Visas preču kategorijas
1 / 4
Kärcher starta komplekts akumulators 36 V 5,0 Ah + ātrais lādētājs
265.27€
Bez PVN 213.93€
Zemākā cena pēdējās 30 dienās 258.86€
Maksā 3 vienādās daļās ar 0% procentiem
3 x 88.42 €
Daudzumi noliktavā
Toolnest noliktava: 0 gab.
Piegādātāja noliktava: > 5 gab.
Piegādes laiks: 5-8 darba dienas
Preces kods: 2.445-065.0
Daudzums:
Daudzumi noliktavā
Toolnest noliktava: 0 gab.
Piegādātāja noliktava: > 5 gab.
Piegādes laiks: 5-8 darba dienas
Preces kods: 2.445-065.0
Produkta info
- Zīmols
- Kärcher
- Preces kods
- 2.445-065.0
- EAN
- 4054278650395
- Izcelsmes valsts
- Ķīna
- CN kods
- 85076000
Bezmaksas piegāde no 150 €
Oficiālais Kärcher izplatītājs
- 100% oriģinālie produkti
- Ražotāja garantija un serviss
- Profesionāla konsultācija
Akumulators Battery Power 5,0 Ah
| Akumulatora ietilpība | 5.0 Ah |
| Akumulatora modelis / produkta kods | Battery Power 36/50 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatoru sistēma | Kärcher 36V |
| Enerģijas ietilpība | 180 Wh |
| Spriegums | 36 V |
| Produkta svars | 1,5 kg |
| Instrumenta augstums | 118 mm |
| Instrumenta platums | 88 mm |
| Instrumenta garums | 134 mm |
Ātrais lādētājs Battery Power 36 V
| Akumulatoru sistēma | Kärcher 36V |
| Bluetooth savienojums | nē |
| Svars ar iepakojumu | 0.9 kg |
| Uzlādes slotu skaits | 1 gab. |
| Uzlādes strāva | 2,5 A |
| Savietojamais akumulatora spriegums | 36 V |
| Produkta svars | 0.7 kg |
Papildu informācija
Ar Kärcher starta komplektu Battery Power 36/50 Starter Kit komplektā iekļautais ātrais lādētājs uzlādē 36 V/5,0 Ah Kärcher maināmo akumulatoru Battery Power līdz 80% tikai 1,5 stundā
Komplekts ir piemērots lietošanai ar visiem Kärcher 36 V akumulatoru ierīcēm