Kärcher sākuma komplekts 36 V 2 x 7,5 Ah + ātrais lādētājs
Daudzumi noliktavā
Preces kods: 2.445-070.0
Daudzumi noliktavā
Preces kods: 2.445-070.0
Produkta info
- Zīmols
- Kärcher
- Preces kods
- 2.445-070.0
- EAN
- 4054278700434
- Izcelsmes valsts
- Ķīna
- CN kods
- 85076000
Oficiālais Kärcher izplatītājs
- 100% oriģinālie produkti
- Ražotāja garantija un serviss
- Profesionāla konsultācija
Akumulators Battery Power+ 7,5 Ah
| Akumulatora ietilpība | 7.5 Ah |
| Akumulatora modelis / produkta kods | Battery Power+ 36/75 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatoru sistēma | Kärcher 36V |
| Enerģijas ietilpība | 270 Wh |
| Spriegums | 36 V |
| Produkta svars | 2,1 kg |
| Instrumenta augstums | 118 mm |
| Instrumenta platums | 88 mm |
| Instrumenta garums | 168 mm |
Ātrais lādētājs Battery Power+ 36/60
| Akumulatoru sistēma | Kärcher 36V |
| Bluetooth savienojums | nē |
| Uzlādes slotu skaits | 1 gab. |
| Uzlādes līmeņa indikators | jā |
| Uzlādes strāva | 6 A |
| Piemērots montāžai pie sienas | jā |
| Savietojamais akumulatora spriegums | 36 V |
| Barošanas veids | tīkla strāva |
| Produkta svars | 0.9 kg |
| Instrumenta augstums | 82 mm |
| Instrumenta platums | 137 mm |
| Instrumenta garums | 192 mm |
Papildu informācija
Spēcīgs un ar ilgu darbības laiku: Kärcher sākuma komplektā Battery Power+ 36/75 Starter Kit ietilpst divi inovatīvi Real Time Technology 36 V/7,5 Ah akumulatori, kas nodrošina nepārtrauktu darbu ar visām Kärcher 36 V Battery Power+ akumulatoru platformas ierīcēm. Par to rūpējas arī komplektā iekļautais augstas veiktspējas ātrais lādētājs. Tas uzlādē vienu akumulatoru vienlaikus, kamēr otrs tiek izmantots.
Inovatīva reāllaika tehnoloģija (Real Time Technology)
Integrētais LCD ekrāns visu laiku rāda atlikušo darba laiku, uzlādes laiku un uzlādes statusu.
Maināms Kärcher 36 V Battery Power+ akumulators
Piemērots visām Kärcher 36 V Battery Power+ akumulatoru ierīcēm. Piemērots visām Kärcher 36 V Battery Power akumulatoru ierīcēm.
Spēcīgs 36 V ātrais lādētājs
Īsi uzlādes laiki.
Savietojamība
Piemērots visiem maināmajiem Kärcher 36 V Battery Power+ akumulatoriem.
Jaudīgi litija jonu akumulatoru elementi
Nodrošina nepārtrauktu jaudu, novēršot pašizlādi un atmiņas efektu.
Aizsardzības klase IPX5 – aizsargāts no ūdens strūklām no visiem virzieniem
Droša aizsardzība pret strūklām lietošanas laikā.
Īpaši uzticams
Kärcher akumulatoru korpusi ir īpaši triecienizturīgi.
Sienas stiprinājums
Lādētāja tīrai piestiprināšanai pie sienas.