Visas preču kategorijas
-27%

Bosch akumulators GBA 18V 2 x 8,0 Ah ProCORE + GAL 18V-160 C lādētājs
-27%372.94€510.88€
Bez PVN 300.76€
Zemākā cena pēdējās 30 dienās 363.92€
Maksā 3 vienādās daļās ar 0% procentiem
3 x 124.31 €
Daudzumi noliktavā
Toolnest noliktava: 0 gab.
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Preces kods: 1600a016gp
Daudzums:
Daudzumi noliktavā
Toolnest noliktava: 0 gab.
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Preces kods: 1600a016gp
Produkta info
- Zīmols
- Bosch
- Preces kods
- 1600a016gp
- EAN
- 3165140952989
- CN kods
- 85076000
Bezmaksas piegāde no 150 €
Oficiālais Bosch izplatītājs
- 100% oriģinālie produkti
- Ražotāja garantija un serviss
- Profesionāla konsultācija
Akumulators 8,0 Ah ProCORE
| Akumulatora ietilpība | 8.0 Ah |
| Akumulatora modelis / produkta kods | GBA 18V 8.0 Ah ProCORE |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatoru sistēma | Bosch 18V Professional |
| Spriegums | 18 V |
| Produkta svars | 0,955 kg |
| Instrumenta augstums | 119 mm |
| Instrumenta platums | 126 mm |
| Instrumenta garums | 86 mm |
Lādētājs GAL 18V-160 C
| Akumulatoru sistēma | Bosch 18V Professional |
| Inteliģenta uzlādes kontrole | jā |
| Dzesēšanas ventilators | jā |
| Uzlādes laiks 12,0 Ah akumulatoram | 55 min |
| Uzlādes laiks 4,0 Ah akumulatoram | 25 min |
| Uzlādes laiks 4,0 Ah akumulatoram (80%) | 15 min |
| Uzlādes laiks 5,0 Ah akumulatoram | 35 min |
| Uzlādes laiks 5,0 Ah akumulatoram (80%) | 20 min |
| Uzlādes laiks 8,0 Ah akumulatoram | 51 min |
| Uzlādes slotu skaits | 1 gab. |
| Uzlādes līmeņa indikators | jā |
| Uzlādes strāva | 16 A |
| Piemērots montāžai pie sienas | jā |
| Savietojamais akumulatora spriegums | 18 V |
| Produkta svars | 0.75 kg |
| Instrumenta augstums | 123 mm |
| Instrumenta platums | 85 mm |
| Instrumenta garums | 195 mm |
Papildu informācija
Liela veiktspēja: par 87% lielāka jauda, pateicoties jauna elementa izveidei, kas apvienota ar Bosch akumulatoru zināšanām.
Savietojamība: Pateicoties Flexible Power System, ir savietojams ar 100% visiem Bosch Professional 18 V instrumentiem un akumulatoru lādētājiem.
Ilgmūžīgs: pateicoties jaunajai akumulatora pārkaršanas novēršanas COOLPACK 2.0 tehnoloģijai, ir iespējams sasniegt līdz pat 135% ilgāku darba mūžu nekā parastajam akumulatoru komplektam.