.jpg)
Bosch akumulators 4 x EXBA 18V-40 4,0 Ah, 2 x EXBA 18V-80 8,0 Ah
Daudzumi noliktavā
Preces kods: 1600A0373G
Daudzumi noliktavā
Preces kods: 1600A0373G
Produkta info
- Zīmols
- Bosch
- Preces kods
- 1600A0373G
- EAN
- 4053423342147
Oficiālais Bosch izplatītājs
- 100% oriģinālie produkti
- Ražotāja garantija un serviss
- Profesionāla konsultācija
Akumulators EXBA 18V-40 4,0 Ah
| Akumulatora ietilpība | 4.0 Ah |
| Akumulatora modelis / produkta kods | EXBA 18V-40 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatoru sistēma | Bosch 18V Professional |
| Spriegums | 18 V |
| Produkta svars | 0,605 kg |
Akumulators EXBA 18V-80 8,0 Ah
| Akumulatora ietilpība | 8.0 Ah |
| Akumulatora modelis / produkta kods | EXBA 18V-80 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatoru sistēma | Bosch 18V Professional |
| Spriegums | 18 V |
| Produkta svars | 1.035 kg |
Papildu informācija
Augstas jaudas EXBA18V-40 Expert akumulators nodrošina līdz 2000 W maksimālo jaudu prasīgiem darbiem (iekšējā testa dati; momentānā maksimālā jauda pilnībā uzlādētam jaunam akumulatoram) viskompaktākajā korpusā.
Augstas jaudas EXBA18V-80 Expert akumulators nodrošina līdz 120% ilgāku darbības laiku, nodrošinot izcilu nepārtrauktu veiktspēju pat prasīgos darba apstākļos (salīdzinot ar Professional GBA 18V 4.0Ah akumulatoru; iekšējā testa dati; zema oglekļa tērauda slīpēšana ar instrumentu GWS 18V-15 S + lamellu disks, 30 sekunžu darba cikli ar 5 sekunžu pārtraukumiem).
Abi akumulatori izmanto inovatīvu spailēm brīvu elementu tehnoloģiju, savukārt parastie akumulatori ir balstīti uz daudzu kontaktu elementiem, kur strāvas pārvadei tiek izmantoti tikai divi savienojuma punkti. Tas rada šauras vietas, kas palielina akumulatora pretestību. Spailēm brīvā akumulatoru tehnoloģija atrisina šo šaurās vietas problēmu. Tā vietā, lai būtu tikai divi strāvas kanāli, akumulatoram ir neskaitāmi paralēli strāvas kanāli. Rezultāts: mazāka pretestība, ārkārtīgi ilgs darbības laiks un maksimālā jauda.
Pastiprināts korpuss, lieliska COOLPACK 2.0 siltuma vadība un spailēm brīva elementu tehnoloģija nodrošina EXBA18V-80 akumulatoram ilgu kalpošanas laiku, tāpēc akumulators ir piemērots speciālistiem, kuri novērtē izturību un veiktspēju.
Izmantojot uzlādes ierīces EXAL18V2-320 vai EXAL18V-160, EXBA18V-80 akumulatora uzlādes temperatūras diapazons ir paplašināts: –10 °C līdz +55 °C (akumulatora temperatūra).
Akumulatoram ir 5 LED indikators, kas norāda uzlādes statusu un atlikušo apjomu un atklāj kļūdas risku.
Savietojams ar Bosch Professional 18V System un AMPShare dažādu zīmolu akumulatoriem.
Ar lādētājiem EXAL18V2-320 vai EXAL18V-160 EXBA18V-40 var pilnībā uzlādēt tikai 30 minūtēs, un tā svars ir tikai 605 g. EXBA18V-80 pilnīgai uzlādei nepieciešamas 39 minūtes, un tā svars ir 1,04 kg.